ČESKÁ VERZE
SLOVENSKÁ VERZIA
DEUTSCHE
ENGLISH

Aktivity

Činnosti spoločnosti zahŕňajú mimo "oficiálnych" aktivít vo vzťahu k hlavným odvetviam podnikateľských činností taktiež ďalšie oblasti. Medzi tie možno radiť významné investičné činnosti v rámci ďalšieho rozvoja, individuálny sponzoring a podpora neziskových organizácií a oblasť aktivít mimopracovných pre dlhodobých partnerov a v neposlednej rade zamestnancov spoločnosti. Spoločnosť z neziskových organizácií podporuje napríklad Nadáciu Jana Anderse Sládka.
 
Ďalšia činnosti spoločnosti: sponzoring, spoločensko-zábavné akcie.
 
 
Ako dostať tatíčka do polepšovne alebo Purum s.r.o. v akcii - víkendová akcia v Srbsku v Českom Ráji 2. - 4.10. 2009
Rovnako ako minulý rok i tento pripravilo vedenie spoločnosti pre zamestnancov spoločnú víkendovú akciu. Vzhľadom k miestu konania v prostredí skál Českého Ráje sa odohrala v duchu filmu "Jak dostat tatínka do polepšovny". Tiež úlohy, ktoré čakali na účastníkov, boli zamerané tematicky veľmi podobne. Išlo o rôzne tímové hry, aktivity na nízkych a vysokých lanách a lezeckej stene. Prostredie Českého Ráje pracovníci Purum s.r.o. mali možnosť poznať v rámci orientačnej vyhliadky na kolesách. Fotografie z tejto zaujímavej akcie nájdete v tomto odkaze.
 
 
 
 
Milovický motorový mix 20. - 21.9. 2008
Víkendová adrenalínová akcia pre všetkých zamestnancov spoločností Purum s.r.o. a ADR-Trans, s.r.o. ako spoločností začlenených do ECOLOGY SERVICES a.s. a dôležitých obchodných partnerov. Na programe boli najrôznejšie športové a zábavné aktivity od jazdy na štvorkolkách, motokárach, terénnymi a nákladnými autami atď. Sobotný deň bol ukončený večerným programom s vyhlásením výsledkov súťaže a vystúpením kapiel. Výber z fotografií nájdete tu.