ČESKÁ VERZE
SLOVENSKÁ VERZIA
DEUTSCHE
ENGLISH

Sponzorská činnost

Život deťom
Život deťom je občianske združenie, ktorého poslaním je pomoc chorým deťom v rámci celej Českej republiky. Združenie uskutočňuje finančné zbierky prezentované a medializované ako „Srdíčkové dny“, ktoré sú následne využité na nákup zdravotníckej a prístrojovej technológie a ďalšieho potrebného vybavenia pre detské oddelenia nemocníc,  detských stacionárov, ústavy pre handicapované deti, detské domovy. Spoločnosť Purum s.r.o. sa radí medzi hlavných darcov občianskeho združenia Život deťom.
 
DES OP
DOBROVOĽNÉ EKOLOGICKÉ ZDRUŽENIE – ochrana vtáctva - Záchranná stanica živočíchov je neziskové, odborne zamerané občianske združenie fungujúce na území mesta Plzeň a v jeho blízkom okolí už od roku 1992. Organizácia sa aktívne zúčastňuje na praktickej ochrane prírody v regióne a k tomuto účelu prevádzkuje Záchrannú stanicu živočíchov. Spoločnosť Purum s.r.o. podporuje túto organizáciu a pri príležitosti Purum Hudobných cien Óčka 2010 odovzdala darčekový šek združeniu DES OP. Bližšie informácie na www.desop.cz.
 
Hudobné ceny Óčko
Hudobné ceny Óčko je prestížna anketa TV Óčko a spoločnosť Purum s.r.o. bola už druhý krát generálnym partnerom tejto akcie. Odovzdávanie cien prebieha v pražské Incheba Areně. Viac informácií na stránkach ceny.ocko.tv.

Golf & Tennis Business Tour 2009-2010
Spoločnosť Purum s.r.o. je hlavným partnerom letnej série golfových a tenisových turnajov s názvom Golf & Tennis Business Tour 2009-2010. Jednotlivé závody sa konajú v rozpätí júla - septembra každý rok na atraktívnych miestach po celej Českej republike. Zahájenie prebieha tradične v Mariánskych lázňach v centre tenisového klubu TCF Purum s.r.o., ďalej pokračuje v Hradci Králové, na Kunětické Hoře a septembrové zakončenie a vyhodnotenie pohára je v Karlových Varoch. Bližšie informácie nájdete na samostatných stránkach projektu www.gtbt.cz. Výber z fotografií je umiestnený na tomto odkaze. 

Česká asociácia odpadového hospodárstva
Spoločnosť Purum s.r.o. je od roku 2008 členom Českej asociácie odpadového hospodárstva - bližšie informácie o asociácii nájdete na www.caoh.cz.

 
Rally Bohemia
RALLY BOHEMIA je medzinárodná automobilová súťaž, ktorej história siaha do roku 1974. Spoločnosť Purum s.r.o. sa stala V.I.P. partnerom tohtoročného XXXVII. ročníka Rally Bohemia.

ČZU Praha
Spoločnosť Purum s.r.o. sa pre tento rok stala sponzorom volejbalového klubu ČZU Praha. Družstvá volleyball.cz ČZU Praha sa zúčastňujú súťaží vo všetkých vekových kategóriách, teda od žiakov až po extraligové družstvo. Hlavným reprezentantom sú tak tímy mužov "A" - extraliga a muži "B" - 1. liga volejbalu.
 
Združenie TEREZA
Spoločnosť Purum s.r.o. podporuje združenie TEREZA, ktorého poslaním je ekologicky vzdelávať deti s cieľom vytvorenia spoločnosti, ktorá bude rozumieť životnému prostrediu a bude konať v súladu s udržateľným rozvojom. Viac informácií na stránkach združenia www.terezanet.cz.
 
Tenisový klub TCF Purum s.r.o. Mariánské lázně
Tenisový klub a rovnomenný areál poskytuje služby v oblasti individuálnych kurzov, detskej školy, ubytovanie a predaj tenisových potrieb. Družstvá tenisového klubu sa zúčastňujú rôznych kategórií tenisových súťaží vrátane extraligy. Klub organizuje pravidelne vlastné tenisové turnaje. Bližšie informácie nájdete na www.tennis-agens.cz/index7.htm

HC Slávia Praha
Spoločnosť Purum s.r.o. je oficiálnym partnerom hokejového klubu Slávia Praha, viacej informácií na stránkach klubu www.hc-slavia.cz